Galeria Owocowa Na Bielanach 1

GALERIA OWOCOWA NA BIELANACH W WARSZAWIE

W pasażu handlowym przy ul. Klaudyny w Warszawie, pomiędzy Carrefour a szewcem, mamy uroczy sklepik z warzywami i owocami - Galeria Owocowa. Właścicielka p. Marta, nie szczędzi trudu, żeby wynajdować sezonowe, świeże i wspaniałe warzywa, owoce czy zioła. Asortyment uzupełnia np. zdrowymi sokami czy herbatkami bez konserwantów, domowym sposobem robionymi przetworami. Choć znajdziemy tu też tradycyjną oranżadkę – jakbyśmy cofnęli się do lat 80-tych. Można tu kupić okazałe, pachnące zioła w doniczkach oraz najlepsze oleje – oczywiście Form Food. Jeśli czegoś brakuje zawsze można u Pani Marty zamówić. Zdarza się czasem, że urocza i rezolutna młoda dama, córeczka właścicielki, dzielnie pomaga w obsłudze klientów pomimo młodego wieku. Domyka to wspaniałą atmosferę sklepiku.
Przy ostatniej wizycie zostaliśmy obdarowani, przez p. Martę, kolorowymi liśćmi buraka. Dzięki temu powstał wspaniały przepis na zielony omlet, który można znaleźć w zakładce przepisy na naszej stronie www.formfood.pl i na FB.
Zapraszamy wszystkich z okolicy Bielan w Warszawie do Galerii Owocowej na zakupy i to nie tylko po nasze oleje Form Food.

Komentarze do wpisu (1)

27 sierpnia 2016

Bardzo ale to Bardzo dziękuję firmie Form Food za polecenie naszego skromnego sklepiku i Serdecznie Zapraszamy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl